Všeobecné obchodní podmínky

Pro nákup v e-shopu společnosti KL-Trade, s.r.o., Příční 130/24, 602 00 Brno

 • Platba
 • Způsob objednání
 • Odstoupení od smlouvy
 • Ochrana dat
 • Doprava a poštovné v tuzemsku
 • Dodací lhůta
 • Záruční podmínky
 • Záruční listy
 • Servis
 • Reklamace
 • Platba

Lze si zvolit z následujících forem úhrady:

 1. dobírka - hotovostní platba po obdržení zboží expresní službou na dobírku PPL nebo GEIS
 2. hotově - hotovostní platba při osobním převzetí zboží u nás na prodejně v Brně
 3. převodním příkazem

Způsob objednání

 1. E-mail: kl-trade@kl-trade.cz
 2. Faxem na 538 705 028
 3. Poštou na naši adresu KL-Trade, s. r. o, Příční 130/24, 60200 Brno.
 4. Přímo v e-shopu na těchto internetových stránkách.

Pokud nenajdete Vámi požadované výrobky v e-shopu, žádáme Vás o telefonickou nebo e-mailovou poptávku. Vaše dotazy zodpovíme telefonicky.

Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy, zaslané zboží vrátit a požadovat za ně peníze nebo jiné zboží, a to bez udání důvodu. Toto právo je možné uplatnit ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží. V tomto případě kupující zašle na své náklady zboží na adresu odesílatele, která je uvedena v kupní smlouvě. Vrácené zboží musí být nepoužité, čisté a v původním obalu. Při nesplnění těchto podmínek nelze vrácení zboží nárokovat. Peníze za zboží budou zákazníkovi vráceny převodem na jím zadaný účet do 7 pracovních dní po obdržení zboží. Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku v případě, že se zboží nevyrábí nebo nedodává nebo v případě výrazné změny ceny. O této situaci bude kupující do pěti pracovních dní informován.

Ochrana dat

 1. Prodávající se zavazuje chránit osobní data zákazníků před zneužitím.
 2. Ve smyslu zákona č.256/1992 Sb. v novelizovaném znění je zaručena bezpečnost údajů v informačním systému.

Doprava a poštovné v tuzemsku

Poštovné či dopravné hradí kupující při nákupu objednaného zboží. Výše dopravného je kalkulovaná u každé zakázky individuálně. Dopravné je závislé na celkové hmotnosti objednaného zboží. Pro přehled výše dopravného v závislosti na hmotnosti zásilky uvádíme tabulku přepravného viz níže.

Výše dopravného a potvrzení objednávky

V případě, že si objednáte zboží on-line z našeho e-shopu, přijde Vám na Vámi uvedený e-mail souhrná objednávka. Bezprostředně po odeslání objednávky Vám bude zaslán e-mail, ve kterém Vám potvrdíme přijetí objednávky. V potvrzení objednávky Vám vyčíslíme konkrétní výši dopravného a požádáme Vás o odsouhlasení. Na základě Vašeho souhlasu objednávku závazně zaevidujeme.

Zboží u nás zakoupené Vám zašleme:

Expresní službou GEIS - dodání do České republiky

1a) Cena zásilky je závislá na hmotnosti objednaného zboží. Výše dopravného u Vaší konkrétní objednávky Vám bude zaslána zpětným potvrzovacím e-mailem na Vaši e-mailovou adresu.

Dodání expresní službou GEIS po České republice

Hmotnost v kg od Hmotnost v kg do Cena v Kč bez DPH
0 3 120,- Kč
3,1 5 180,- Kč
5,1 10 250,- Kč
10,1 20 350,- Kč
20,1 30 410,- Kč
30,1 40 510,- Kč
40,1 a více individuální kalkulace

 

Expresní službou GEIS - dodání na Slovensko

1b) Cena zásilky pro dodání na Slovensko je závislá na hmotnosti objednaného zboží. Výše dopravného u Vaší konkrétní objednávky Vám bude zaslána zpětným potvrzovacím e-mailem na Vaši e-mailovou adresu.

Slovensko dobírka:

- výše dobírky do 10000,- Kč - doběrečné 65,- Kč

Dodání expresní službou GEIS na Slovensko

Hmotnost v kg od Hmotnost v kg do Cena v Kč bez DPH
0 5 240,- Kč
5,1 10 290,- Kč
10,1 20 360,- Kč
20,1 30 420,- Kč
30,1 40 460,- Kč
40,1 a více individuální kalkulace

 

DODACÍ LHŮTA DO 24 HODIN ve dnech pracovních *

* Pokud nebudete zastiženi, zanechají Vám pracovníci GEIS zprávu o nevyzvednutí zásilky, na této zprávě je uvedeno telefonní číslo, které neprodleně kontaktujte, můžete tím ovlivnit dobu převzetí pro Vás přijatelnou. Klíčovým zdrojem dodání zásilky je Vaše správné telefonní číslo, které je v objednávce povinné pole.

 1. doprava zásilek nad 50kg po ČR bude sjednávána individuálně dopravní službou GEIS PARCEL po obdržení Vaší objednávky a podle rozsahu a objemu zakázky.
 2. vlastní doprava - osobní odběr. V tomto případě nebude kupující platit žádné dopravné a poštovné.

Dodací lhůta

Dodací lhůta je uvedena v e-katalogu. Při jakýchkoli změnách budete neprodleně informováni. Objednávka zboží je závazná a nelze od této smlouvy odstoupit. Přesný termín dodání jsme připraveni Vám potvrdit telefonicky na čísle +420 608 033 178.

Záruční podmínky

Provozovatel těchto stránek firma KL-Trade, s.r.o. si stanovuje pro případ reklamace zboží následující postup:

 1. Na každé zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta. Záruka je vztažena na veškeré zjevné a skryté vady zboží, které nejsou slučitelné s funkčností zboží, jeho užitnými a estetickými vlastnostmi.
 2. Kupující je povinen zboží prohlédnout bez zbytečného odkladu po jeho převzetí, jímž se rozumí předání dopravcem zákazníkovi, a to nejpozději do 48hodin po převzetí zboží. Do této doby je také kupující povinen informovat dodavatele o vzniklé škodě na zboží.
 3. Výrobce neodpovídá za škody vzniklé nesprávným používáním výrobku.
 4. Tento reklamační řád je platný od 1.1.2017.

Záruční a pozáruční opravy

V případě záruční opravy se obracejte na nás viz sekce kontakt.

Reklamace

V případě reklamace je kupující povinen o tom písemně informovat prodávajícího nejpozději do 48hodin od převzetí zboží ze strany přepravce. V tomto oznámení Vás žádáme o co nejpodrobnější popis důvodu reklamace. Obratem budete informováni prodávajícím o dalším postupu vyřizování reklamace. V ostatních případech se reklamace řídí platnými zákony, zejména Zákonem na ochranu spotřebitele. Přijetím našich obchodních podmínek bude Vámi objednané zboží doručeno dle této smlouvy.

Informační oznámení EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Děkujeme za Vaši objednávku.