O firmě

Naše společnost se na trhu pohybuje od roku 1998. Naše nabídka zahrnuje široký sortiment zboží, ať už se jedná o výrobu státních, firemních či obecních vlajek. Nabízíme mobilní reklamu pomocí prezentace Vašich výrobků na našich bannerových, letákových či tančích stojanech.

V nabídce je více typů hliníkových stojanů se zaklapávacími profily (tzv. klaprámy), které jsou využívány pro uveřejňování informací formou plakátů, letáků. Využití je vhodné jak v interiéru tak v exteriéru.

Zákazníkům nabízíme také výrobu a dodání firemních nebo obecních stolních vlaječek a stolních stojánků za příznivé ceny. Jsme schopni zajistit výrobu již v nízkém nákladu od 3 kusů. Standardní nabídka zahrnuje výrobu a tisk samolepek malých i velkých formátů (zejména sítotiskem), poloplastických samolepek (logoprinty), řezané grafiky aj.

Standardní nabídka zahrnuje také výrobu papírových vlaječek různých formátů s uchycením na špejli, papírových řetězců, bannerových vlaječek aj.

Specializujeme se na zajištění kompletního vybavení pro volby, ať už se jedná o širokou nabídku volebních zástěn a paravánů, volebních uren (plastové, kartonové), volebních stojanů, státních vlajek (vlajky ČR, vlajky EU), státních znaků různých typů.

Naše služby nabízíme reklamním agenturám, firmám i soukromým osobám. Podklady k výrobě požadujeme ve formátech: *.cdr, *.eps, *.pdf, *.ai (v křivkách). Jiné formáty dle dohody. Grafické podklady je možné zaslat prostřednictvím www.leteckaposta.cz nebo přes https://wetransfer.com/

Cenovou kalkulaci Vám zhotovíme po zaslání barevného náhledu, zadání rozměrů a počtu kusů požadovaného produktu. Na základě těchto údajů Vám sdělíme cenovou kalkulaci.