Časté dotazy

Co když přijde balík rozbitý?

V případě, že Vám přijde balík rozbitý, trvejte na sepsání záznamu o poškození s přepravcem. Přepravcem zásilek je firma PPL, web www.ppl.cz. Pokud budete mít možnost, balík nafoťte fotoaparátem nebo mobilním telefonem. Pokud pojmete podezření, zásilku před přepravcem rozbalte a případné rozbité věci opět nafoťte. Tyto fotografie prosím pošlete na náš e-mail kl-trade@kl-trade.cz. V žádném případě zásilku neposílejte zpět na naši adresu. Vždy nás kontaktujte a reklamaci vyřešíme společně. V případě poškozených věcí Vám zašleme nové zboží. Všechny reklamace se řeší individuálně.

Dorazila Vám nekompletní zásilka?

Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. V případe opomenutí některého sortimentu vám bude zasláno chybějcí zboží zdarma.

Je chyba na faktuře?

Pokud nastane jakýkoli problém s fakturací, neprodleně nás informujte. Chybu ve faktuře opravíme a obratem Vám ji zdarma zašleme.

Chybí Vám v zásilce dárek?

V případě opomenutí zaslání dárku k vaší objednávce se na nás obraťte telefonicky nebo e-mailem. Dárek Vám bude zaslán bezplatně na Vaši adresu.

Jaké jsou podmínky získání dárku? Odměna za věrnost pro volby v termínu říjen 2014

Odměna při objednávce nad 3.000 Kč  čokoláda Merci 250g ZDARMA. Počet kusů Merci se při vyšších objednávkách násobí (nad 6000,- kč 2kusy, nad 9000,- kč 3 kusy adt). "Objednávkou nad" se rozumí hodnota kompletní objednávky bez dph a nákladů na dopravné a balné! Dárky za věrnost přikládáme automaticky ke každé objednávce, která splňuje výše uvedené požadavky. Tato akce platí od data 01. 09. 2014 do data 20. 10.  2014.